Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibice Motoru przejęli klub?

Utworzony przez hsp, 24 czerwca 2009 r. o 17:16
I tacy "kibice" nazywają sie fanami motoru? To własnie przez nich ten klub staje sie ruiną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ten materiał Polsatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie Państwo - Tacy Obywatele Ten szczególnie zasłużony - ale w rozrubach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brka słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jetem kibicem Motoru i nie raz byłem w sklepiku od początku jego działalności ale śmiem wątpić czy pamiątkami handluje Groszyk, zresztą wchodząc na mecz od strony C zawsze jest samochód i facet który się tym wszystkim zajmuje sam z nim raz rozmawiałem i to nie jest Groszek, w sklepiku to on tylko sobie siedzi z koleżkami i tyle... rzetelność dziennikarzy jest porażająca!!! to tak jakby napisać że w budynku w którym znajduje się sklepik z pamiątkami pije się alkohol gdzie jednoznacznie nasuwa się wrażenie że to pewnie w sklepiku piją a tu zonk na 1 piętrze jest bufet gdzie można się legalnie napić Perełki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Dziennik Wschodni nie zajmie sie tym co naprawde dzieje sie w Klubie!!! Tym że działacze Motoru doprowadzaja Klub do ruiny, nic nie robia a ich jedyna wymówka jest zganienie całej winy na pseudokibiców!!A i jeszcze jedno Ludzie Mieszkajacy zacznijcie chodzic na Mecze Motoru gdzie Prawdziwi Kibice przygotowuja wspaniala atmosfere!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reportaż jest na stronie interwencji i powiem szczerz że po jego obejrzeniu aż nie wiem co powiedzieć, chłam to za mało powiedziane niby mowią o Groszku ok to powinni o nim mowić a tu nagle że ktoś chciał powybijać okna w bloku Chmury byłego prezesa jeszcze to zrozumiem bo ma na pieńku z Groszkiem ale najlepsze na koniec idą do Wasilewskiego z pytaniem o to że miasto dofinansowało klub na 1 mln 100 tys. NO KU..A!!! nie wytrzymam miasto daje pieniądze na klub, na piłkarzy jego utrzymanie a nie wpłaca panu Groszkowi na konto zeby żyło mu się lepiej i robiło za miasta pieniądze ustawki!!! panie redaktorze z DW mam nadzieje że nie będziecie tacy sami jak ci manipulatorzy z Interwencji szukający sensacji i zobaczycie jak wygląda dziennikarski chłam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki Groszek to przywódca kibiców!!! przez kibica to ja rozumiem wszystkich którzy chodzą na mecze, Ja z synkiem chodzę i obydwaj mamy szaliki ale to już tradycja bo ja ze swoim ojcem też chodziłem w latach 90' i tam to były rozróby... nic powracają do tematu wychodzi na to że Groszyk jest moim przywódcą i synka też... ON jest nieformalnym przywódcą pseudokibiców których jest może ze 100-150, ludzi którzy lubią się bić i na szczęście ostatnio nie robią tego na stadionie o co zawsze miało się do nich pretensje, ustawki z Lechem/ ŁKS, Ruchem, Stomilem, ostatnio z Hetmanem odbywają się w polu i jak dla mnie spoko, mam jeszcze jedno do dodania od siebie często nazywa się szalikowcami wszystkich którzy chodza na mecze, szalikowiec to kibic który ma szalik jest to normalny człowiek, pseudokibic to człowiek który lubi sie lekko mówiąc trochę pobić z innymi pseudokibicami z innych miast, honorowo bez ostrych narzędzi no i oczywiście ultrasi czyli ci którzy lubią robić oprawy a tym samym bawić nasze oczy czymś pięknym oraz prowadzić doping.Dziękuje i pozdrawiam normalnych kibiców naszego Motorku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac jak medny dzienikarskie z "Pol"satu jesteście obiektywni. daliscie wypowiedź (niePO)radnego Piatka który jest zwiazany z KM Cross - główny rywal Motiru co do miejskich dotacji, w jego pieprzonym brudnym interesie jest upadek Motoru aby cała pukę dotacji na sport kwalifikowany dostawał jego klub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legia rządzi i rządziła.TYLKO LEGIA CWKS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcą mieć łyse pały niech mają chcą mieć dresy niech noszą chcą kibicować niech kibicuja a tak poza tym od poniedzialku do piatku zagodnic wszystkich ich nie robów do roboty niecb buduja drogi stadiony i pilnowac zeby dzien w dzien 8-10h przepracowali z przerwa 30min na obiad a w sobote na mecz o ile wyrobili norme i ręcze ze zaden nie miałby ochoty pójść na ustawke, bić się, kraść i rozrabiać, a nawet jesli by chcieli to niech sie ustawiaja, ale tak na hardcorze zeby się powykańczali, będzie ich mniej nie chce aby moje podatki szły na nich, żeby banda półgłówków była ochraniana za moją kase. ale Donek woli sam kopać piłke czekając na cud,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać tych dziennikarskich pedałów - Motor trzymajcie się w walce o swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem kibicem MOTORKU mieszkam Wa-wie na niekturych meczach jestem iniewidziałem złego zachowania kibiców Motoru Lubelscy dziennikarzyny powinni wybrać sie do Warszawy na mecz to by zobaczyli rozruby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~janek63~ napisał:
jestem kibicem MOTORKU mieszkam Wa-wie na niekturych meczach jestem iniewidziałem złego zachowania kibiców Motoru Lubelscy dziennikarzyny powinni wybrać sie do Warszawy na mecz to by zobaczyli rozruby
niezła ortografia jaskiniowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Pan (Miasta) taki kram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał234 napisał:
Dlaczego Dziennik Wschodni nie zajmie sie tym co naprawde dzieje sie w Klubie!!! Tym że działacze Motoru doprowadzaja Klub do ruiny, nic nie robia a ich jedyna wymówka jest zganienie całej winy na pseudokibiców!!A i jeszcze jedno Ludzie Mieszkajacy zacznijcie chodzic na Mecze Motoru gdzie Prawdziwi Kibice przygotowuja wspaniala atmosfere!!
z wielka chęcią bym poszedł na taki mecz , ale po co ? zeby dostac w kły ? zeby mnie okradli ?, dopoki miasto nie zrobi porzadku zz ta banda buraków, grosza nie wydam na bilet, no i oczywiscie ludziom bede odraddzal , co by przypadkiem nikt tam nie przyszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groszek - kierowca Dacii Wielki "biznesmen" z 1-go Maja, min. przez tą hołotę ze Środmieścia, Kaliny, Bronowic i Tatar ten klub nigdy nic nie osiągnie. Na jesieni ci wielcy kibice znowu dostaną po papie tym razem od chłopaków z Rzeszowa:) żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEBAĆ MEDIA !! AVE BANDA MOTOR !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibole - włatcy wshodu! Tłumoki, jak tak kochacie klub to dlaczego włazicie przez dziury w płocie nie płacąc za bilet? Szkoda na klub, lepiej na pryte? Pajace!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ta c...a ma koszulke na sobie leeds united przeciez powinien miec Motoru Lublin wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...